o mně

Dobrý den, jsem Váš nový trenér Ing. Martin Rubeš. Společně dostaneme Vaše tělo do formy

má vize

Být oporou a průvodcem pro první krok k Vašemu zdravějšímu já.

Proč si mne vybrat a co čekat?

Posledních více než třicet let se věnuji fitness, bojovým sportům a překážkovým OCR závodům. Začínal jsem cvičit po otevření prvních veřejných posiloven (takže trochu dinosaurus) v době, kdy napsat něco na zeď šlo maximálně křídou. Proto během tréninku požaduji po klientech maximální soustředění, které je dovede k očekávaným výsledkům.

Fitness je můj celoživotní koníček, miluji to. Věřím, že je to motor, který Vás udělá silnějšími a neúnavně Vás požene vpřed do každého boje v životě. I když jsem si doplnil na rekvalifikačních kurzech vzdělání a stále se dovzdělávám, bez pomoci trenérů (Robert, Zdeněk) bych se už neposunul dále. Takže tímto děkuji i jim. 

Jsem připraven Vám předat zkušenosti, které mi pomohly se vydat tím správným směrem a které Vás na žádném kurzu nenaučí.

Vím co je to “Začínat od nuly a vrátit se do formy”.

To, jak obstojíme v jednotlivých životních výzvách určuje náš život. Nejtěžší výzvu mi osud připravil v momentě, kdy jsem měl pocit, že mám vše pevně v rukou. Pak přišla nemoc. Najednou jsem bojoval jen o svůj život ve hře, kde jsem neurčoval pravidla sám a vše ostatní včetně sportu muselo jít stranou. Naštěstí jsem neprohrál.

Mé tělo postupně ztrácelo své tvary získané dlouholetým tréninkem, ale po uzdravení jsem se postupně posunoval vpřed. Začali mne oslovovat přátelé i lidé ve fitness centru s žádostí o poskytnutí rad a návodů k dosažení stejného progresu, který viděli u mne. To byl pro mne další impuls pro pochopení, že jsem se vydal správným směrem, i pro další zvyšování sebevzdělání v oblasti Fitness a zdravé výživy.

Dokázal jsem vrátit zpět do formy sám sebe i řadu mých klientů, kteří mi uvěřili a měli vůli k dosažení svého cíle. To samé nabízím i Vám. Stejně jako mnoha svým klientům, kteří se postavili zpět pevně na nohy v mnohem lepší formě a sebevědomější, než byli dříve

Rekvalifikační certifikáty

náš společný cíl

Udělat první krok pro zlepšení fzyické i psychické kondice

Jako kvalifikovaný výživový poradce a fitness trenér se snažím poskytovat individuální programy, které jsou vyladěny přesně podle požadavků klienta.

Síla
100%
Pružnost
100%
zdraví
100%
Hbitost
100%

osvědčené plány a tréninky

Postupy jsou podpořeny spokojenými klienty.
Vše nejdříve odzkouším sám na sobě.
Kvalifikace je podložena i rekvalifikačními kurzy. Každý o délce 150 hodin.

S nikým se nesrovnávej, jdi za svým cílem.

Nenech ostatní řídit Tvůj život, druhý už mít nebudeš.

S nikým se nesrovnávej, jdi za svým cílem.

Nenech ostatní řídit Tvůj život, druhý už mít nebudeš.

aaaTrener.cz