Tréninkové plány

 

Společně dostaneme Vaše tělo do formy

 

 

Co získáš?

Nemůžete se posunout dále?
Nerozumíte pojmům, jako jsou série, tréninkové splity, Fullbody, Push-Pull, shazovací série, periodizace tréninku, FST-7, Rest-pause, navyšování objemem-opakováním-váhami?
Nevíte jak zacílit na jednotlivé partie a jak často trénovat?

Tréninkový plán musí odpovídat Vaší současné fyzické kondici, stavu Vašeho těla a dosaženým pokrokům v tréninku. Můžete si zvolit jakýkoliv tréninkový plán z volně dostupných na internetu, ale opravdu se věnujete tak dlouho tréninku jako Váš oblíbený influencer nebo závodník? Jste už na stejné úrovni, abyste zvládli kvalitně odcvičit a následně se dostatečně rychle zregenerovat pro další trénink? Nevybrali jste si tréninkový plán závodníka podpořeného XXX druhy chemie?

Tyto základní otázky řeším se svými klienty a postupně nastavujeme tréninkový plán podle jejich aktuální fyzické kondice v návaznosti na schopnost regenerace těla a jeho odezvy na zatížení. Volíme počet opakování, počet sérií a tréninkové metody přesně na míru i v kontextu fyzického zatížení v osobním životě.

Nesouhlasím také s názorem, že trénink se podílí pouze 20 % na dosažených výsledcích. Bez postupně navyšujícího se tréninkového plánu nepovede Vaše cesta k úspěchu.

osvědčené plány a tréninky

Postupy jsou podpořeny spokojenými klienty.
Vše nejdříve odzkouším sám na sobě.
Kvalifikace je podložena dlouholetou praxí i rekvalifikačními kurzy. Každý o délce 150 hodin.

S nikým se nesrovnávej, jdi za svým cílem.

Nenech ostatní řídit Tvůj život, druhý už mít nebudeš.

S nikým se nesrovnávej, jdi za svým cílem.

Nenech ostatní řídit Tvůj život, druhý už mít nebudeš.

aaaTrener.cz